USD
USD Δολάριο ΗΠΑ EUR Ευρώ GBP Λίρα στερλίνα AUD Δολάριο Αυστραλίας CAD Δολάριο Καναδά BRL Ρεάλ Βραζιλίας CNY Γουάν Κίνας CZK Κορόνα Τσεχίας DKK Κορόνα Δανίας HKD Δολάριο Χονγκ Κονγκ ILS Νέο ισραηλινό σεκέλ JPY Γεν Ιαπωνίας MYR Ρινγκίτ Μαλαισίας NZD Δολάριο Νέας Ζηλανδίας NOK Κορόνα Νορβηγίας PLN Ζλότι Πολωνίας RON Νέο λέου Ρουμανίας RUB Ρούβλι Ρωσίας SAR Ριάλ Σαουδικής Αραβίας SGD Δολάριο Σιγκαπούρης ZAR Ραντ Νότιας Αφρικής KRW Νοτιοκορεατικό γουόν SEK Κορόνα Σουηδίας CHF Ελβετικό φράγκο TRY Τουρκική λίρα UAH Χρίβνια Ουκρανίας ARS Argentina, Peso THB Μπατ Ταϊλάνδης
العربية 简体中文 Čeština Dansk Deutsch Orient Bay, Paolina Beach, Sur Le Plage, Grand 2 Chambres Orient Bay Español Français Ελληνικά עברית Italiano 日本語 한국어 Magyar Orient Bay, Paolina Beach, Sur Le Plage, Grand 2 Chambres Orient Bay Polski Português Português Русский Svenska Türkçe
  • Επικοινωνία

Orient Bay, Paolina Beach, Sur Le Plage, Grand 2 Chambres

Έγκαιρη Κράτηση
2026-08-29
2026-08-30

Η μέγιστη περίοδος που μπορεί να κρατηθεί είναι 30 ημέρες. Παρακαλώ εισάγετε εναλλακτικές ημερομηνίες.

47

Orient Bay, Paolina Beach, Sur Le Plage, Grand 2 Chambres

 Wi-Fi
 Πισίνα

Εξωτερική πισίνα

 Ιδιωτική παραλία

Παραλία

 Αθλητικές δραστηριότητες

Ιππασία

Wind surfing

Κατάδυση

Ελεύθερη κατάδυση

Ψάρεμα

Κανό

 Κατάλληλο για παιδιά

Βρεφικές κούνιες

 Κλιματισμός
 Δεν επιτρέπονται κατοικίδια

Το διαμέρισμα Orient Bay, Paolina Beach, Sur Le Plage, Grand 2 Chambres με 2 υπνοδωμάτια βρίσκεται στην παραλιακή τοποθεσία και απέχει σχεδόν 5 λεπτά με τα πόδια από την Παραλία Orient Bay. Το διαμέρισμα 110 τ.μ. Έχει τη δυνατότητα να υποδεχτεί 4 άτομα.

Parotte Ville και National Nature Reserve of St. Martin βρίσκονται σε απόσταση 4 χιλιομέτρων και 3 χιλιομέτρων αντίστοιχα από αυτό το διαμέρισμα. Παρέχεται απευθείας πρόσβαση στην αμμώδη παραλία. Oyster Bay Beach Resort βρίσκεται σε απόσταση 3,1 χλμ.

Το κατάλυμα που έχει θέα στη θάλασσα, προσφέρει στους επισκέπτες χώρο καθιστικού και κουζίνα Επιπλέον, υπάρχουν στεγνωτήρας μαλλιών και πετσέτες. Το διαμέρισμα Orient Bay, Paolina Beach, Sur Le Plage, Grand 2 Chambres παρέχει ντους roll in για τη μεγαλύτερη άνεση σας.

Η πλήρως εξοπλισμένη κουζίνα του διαμερίσματος είναι εξοπλισμένη με ψυγείο, φούρνο και μαγειρικά σκεύη για την άνεσή σας. Το διαμέρισμα Orient Bay, Paolina Beach, Sur Le Plage, Grand 2 Chambres απέχει 10 λεπτά με το αυτοκίνητο από το αεροδρόμιο Σεν Μάρτιν Εσπεράνς.


Στο ξενοδοχείο

Γενικά

  • Απαγορεύεται το κάπνισμα σε όλους τους χώρους
  • Wi-Fi
  • Χώρος στάθμευσης
  • Χρηματοκιβώτιο
  • Δεν επιτρέπονται κατοικίδια

Γεύματα και ποτά

  • Στεγνωτήρα
  • Κουζινικά είδη
  • Τραπεζαρία εξωτερικού χώρου

Δραστηριότητες και χαλάρωση

  • Εξωτερική πισίνα
  • Παραλία
  • Ξαπλώστρα
  • Κήπος
  • Wind surfing
  • Κατάδυση
  • Ελεύθερη κατάδυση
  • Κανό
  • Ιππασία
  • Ψάρεμα

Στο δωμάτιο

  • Κλιματισμός
  • Καθιστικό
  • Ταράτσα
  • Υπηρεσία σιδερώματος
  • Πλυντήριο ρούχων
  • LCD TV
  • Βρεφικές κούνιες

Σημαντική ειδοποίηση

Check-in: από 15:00 έως 23:59
Check-out: έως 10:00

Συχνές ερωτήσεις

  • Πόσο απέχει το κέντρο της πόλης από το το διαμέρισμα Orient Bay, Paolina Beach, Sur Le Plage, Grand 2 Chambres;

    Θα χρειαστείτε 5 λεπτά με τα πόδια για να φτάσετε από το το διαμέρισμα Orient Bay, Paolina Beach, Sur Le Plage, Grand 2 Chambres στο κέντρο της πόλης.
  • Ποια θα είναι η τιμή κράτησης στο το διαμέρισμα Orient Bay, Paolina Beach, Sur Le Plage, Grand 2 Chambres;

    Η τιμή κράτησης στο το διαμέρισμα Orient Bay, Paolina Beach, Sur Le Plage, Grand 2 Chambres αποτελεί 318$.
  • Μπορούμε να παρκάρουμε το όχημά μας στο το διαμέρισμα Orient Bay, Paolina Beach, Sur Le Plage, Grand 2 Chambres;

    Το το διαμέρισμα Orient Bay, Paolina Beach, Sur Le Plage, Grand 2 Chambres παρέχει δωρεάν ιδιωτικός χώρος στάθμευσης αυτοκινήτων.

Λεπτομέρειες & Τιμές



Παρακαλούμε, εισάγετε τις ημερομηνίες παραμονής σας για να ελέγξετε τη διαθεσιμότητα.

Φωτογραφίες

Σχόλια

Λεπτομέρειες διαμονής

Η βαθμολογία σας

Απαίσια Σπουδαία

Επικοινωνήστε μαζί μας



Έγκαιρη Κράτηση
2026-08-29
2026-08-30

Η μέγιστη περίοδος που μπορεί να κρατηθεί είναι 30 ημέρες. Παρακαλώ εισάγετε εναλλακτικές ημερομηνίες.

Ευχαριστώ για την εγγραφή
Κλείσιμο
Νομικά
  • Πολιτική ξενοδοχείου
Εταιρεία
Orient Bay, Paolina Beach, Sur Le Plage, Grand 2 Chambres, Άγιος Μαρτίνος/Αγίου Μαρτίνου

Bd Des Plages Orient Bay Lot 1 Residence Caribbean Riviera, Orient Bay, Άγιος Μαρτίνος/Αγίου Μαρτίνου

Μείνετε ενημερωμένοι

Εγγραφείτε στο ενημερωτικό δελτίο μας και θα λαμβάνετε πρώτοι τα τελευταία νέα και τις προσφορές μας.

Online κρατήσεις ξενοδοχείων

Επικοινωνία

2026 © hoteles-en-islas-del-caribe.com

All rights reserved